PORADNA PRO ZDRAVÍ

Poradna Zuzany Bělíkové z Kosmetického studia GERnétic.

 

 

 

 logo-gernetic

 

Poradna pro zdraví

 

 

 Partnerem poradny je francouzská kosmetika GERnétic www.gernetic.cz

  

 

Téma: První vrásky

 

 

 

Odpovídá odborná kosmetička a školitelka GERnétic Zuzana Bělíková

 

 

Otázka:

 

 

 

Je mi 33 let a kolem očí se mi po letní dovolené začaly objevovat jemné vrásky. Můžete mi poradit, jak zpomalit jejich vznik a „vyžehlit“ ty stávající? Eva K.

 

 

Odpověď:

 

 

Po třicítce se můžou začít objevovat první drobné vrásky, způsobené především mimikou obličeje, ale také počínající degradací kolagenu a elastinu v pokožce. Intenzivní opalování vznik vrásek a jejich viditelnost ještě podpoří. Okamžité a účinné řešení mohou přinést nové ampule LIFT EXPRESS od značky GERnétic. Jedná se o zcela výjimečné pleťové sérum pro ženy od 30 let.

 

Účinné látky v séru podporují syntézu kolagenu a způsobují vypínací, zpevňující a regenerační efekt s dlouhodobým anti-ageing účinkem. Výtažky ze semen Tara předchází dehydrataci pokožky a spolu s výtažkem „Mafane“ vypínají a redukují jemné vrásky v obličeji. Sérum je možné aplikovat příležitostně jako SOS ampulku pro okamžitý zdravý a zářivý efekt v obličeji nebo jako doplněk každodenní péče. Ampule Lift Express přináší okamžité řešení a díky pozvolnému uvolňování účinných složek lze udržet získaný efekt po celý den.

 

 

Více o přípravcích zmíněných v textu:

 

 

Lift Express -  https://www.gernetic.cz/produkty-pece-o-oblicej/lift-express

 

 

Produkty GERnétic zakoupíte zde:  https://www.gernetic.cz/koupit-produkty

 

 

GERnétic podporuje bezplatné dárcovství krve  https://www.gernetic.cz/podporujeme 

 

 

Přečtěte si rozhovor s patronkou projektu „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ herečkou Ivetou Valtovou na  https://www.gernetic.cz/daruj-krev-muze-to-byt-hodnota-celeho-zivota

 

 

 

 

O kosmetice GERnétic


Francouzská kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, lázní a wellness studií a následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.
Přírodní kosmetika GERnétic (obsahuje aktivní látky z více než 200 bylin a řas) zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevňuje a modeluje poprsí a dekolt, zeštíhluje a formuje postavu. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny.
Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Zakladatelem společnosti GERnétic byl dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař, který před více než čtyřiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť.


www.gernetic.cz
www.StudioGernetic.cz
https://www.facebook.com/GERnetic.cz/
https://www.instagram.com/gernetic.cz/
https://www.youtube.com/channel/UCdrGkyANK8d4XO-KRbXbsrQ

 

 

Máte problém týkající se pokožky? Využijte bezplatné poradny GERnétic:

 
Kosmetická poradna: https://www.gernetic.cz/faq/kosmeticka-poradna
Dermatologická poradna: https://www.gernetic.cz/faq/dermatologicka-poradna

  

 

 

Plánované akce

Pomoc ukrajinské rodině.


Náš spolek se rozhodl konkrétně pomoci jedné ukrajinské rodině, která delší dobu pracuje v Sušici, ale děti museli kvůli válce dovésti až v [ ... ]


Oslavíme Světový den dárcovství krve.


V pondělí 14.6.2021 oslavíme Světový den dárcovství krve darováním v Thomayerově nemocnici, Praha 4, Krč. Od 8 hodin do 10 hodin se zúčastní  [ ... ]


Proběhlé akce

Darování krve na podporu


Dnešního dne 28.2.2024 prpběhla akce darování krve na transfuzním oddělení nemocnice v Mladé Boleslavi. Akce se konala na podporu světového šam [ ... ]


 

krevni-barometr-logo

2017-05-02-smrt nema sanci-final-rgb

logo_odpovedni

logo ProDarce

logo Podporuji Daruji

logo registr

logo ikem

VideogalerieGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Generální mediální partner

Banner

Generální partneři

Banner
Banner

Hlavní partneři

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner